PMG Kyustendil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PMG Kyustendil

ПРИРОДОМАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Какво ви натъжи/ядоса днес :)

Go down 
+8
LANETS
Радослава
u.c.
vaskoOo
HeaD
go6on_kn
PrINce_kN
CnapKu
12 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
CnapKu
Admin
CnapKu


Брой мнения : 100
Age : 37
Location : Кюстендил/София
Registration date : 28.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 4:55 pm

Споделете дерзанията си, мъките и тревогите Smile

Боли ме ъжасно ръката и в главата ми свири една машина въперки, че вече е на километри от мен No
Върнете се в началото Go down
https://pmgkn.bulgarianforum.net
PrINce_kN

PrINce_kN


Брой мнения : 182
Age : 33
Location : Кюстендил
Registration date : 29.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeВто Сеп 04, 2007 5:28 pm

с баща ми се кареме той се ми обещава някакви работи а кагата стане време ми казва направи онова направи това иначе няма да ти изпълним желанието Neutral доста е досадно също се ядосах защото гледах един клип с циганите един циганин който се мислеше за хитлер и каза че всички българи ще ги прави на сапун ядосвам се на едни хора които ми се права на приатели а постоянно ме обиждат и злословят за мен и така доста ядове за един ден
Върнете се в началото Go down
go6on_kn
Випуск 2006
go6on_kn


Брой мнения : 163
Age : 37
Location : Sofia/Kyustendil
Registration date : 28.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeСря Сеп 05, 2007 6:04 pm

Скапано време , скапани доценти , скапан факултет , скапани студентски столове , скапан градски транспорт , скапана държава и ....живота е прекрасен,как иначе. За днес е това Mad
Върнете се в началото Go down
PrINce_kN

PrINce_kN


Брой мнения : 182
Age : 33
Location : Кюстендил
Registration date : 29.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 12:02 am

късно вечерта е незнам защо не си лягам цел ден ме валя дъжда похарчих 10 лв а нищо не си купих утре цела сутрин требва дарва да прекарвам а следобед 2 тренировки и за едната требва да мина половината град тъжно ми е че никой не ме обича няма качествено ядене некакви лапета в мирк ме обиждат и незнам каде се слагат гадните препинателни знаци айде легам си Sleep
Върнете се в началото Go down
HeaD

HeaD


Брой мнения : 135
Age : 37
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 03.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeЧет Сеп 06, 2007 12:48 am

направо разбихте кочината!Мен денят ме изкефи... тъпо ми е 4е след 4 4аса трее да се връщам там дето бех до преди 30 минути Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
vaskoOo

vaskoOo


Брой мнения : 31
Registration date : 28.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 2:22 pm

Паднахме и на волейбол и на футбол и мисля да се самоубия *би му майката!!!
Върнете се в началото Go down
u.c.

u.c.


Брой мнения : 133
Age : 35
Location : Somewhere
Registration date : 09.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 2:43 pm

Настинала съм, времето е ънкул, мрачно,сиво, подтискащо,скучно ми е ... чудя се какво да правя само...общо взето НИЩО ми няма Smile
Върнете се в началото Go down
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 10:17 pm

Всеки ден по нещо си отива от живота...може би просто знам какво си отиде днес...и това ме натъжава..
Върнете се в началото Go down
HeaD

HeaD


Брой мнения : 135
Age : 37
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 03.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 9:07 pm

Днес никога няма да бъде вчера и утре никога няма да бъде нито днес нито вчера! Не можеш да върнеш вчера ... така че гледай към утре...това е което те интересува.... Twisted Evil

п.п. съжалявам за офтопик-а
Върнете се в началото Go down
u.c.

u.c.


Брой мнения : 133
Age : 35
Location : Somewhere
Registration date : 09.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeПон Сеп 10, 2007 9:34 pm

Само да отбележа - НИЩО ! Днес беше чудесен ден Smile
Върнете се в началото Go down
CnapKu
Admin
CnapKu


Брой мнения : 100
Age : 37
Location : Кюстендил/София
Registration date : 28.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeСря Сеп 12, 2007 5:48 pm

И мен нищо What a Face за пръв път от нямам идея вече колко години ... прекарах 5 дни в безгрижие .. възхищение ... радост.. снимки и какво ли още не .. Все още се чувствам добре sunny
Върнете се в началото Go down
https://pmgkn.bulgarianforum.net
LANETS




Брой мнения : 9
Registration date : 13.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeЧет Сеп 13, 2007 11:30 pm

И аз като CnapKu Smile
Върнете се в началото Go down
Just_Slaff




Брой мнения : 7
Registration date : 29.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeЧет Сеп 13, 2007 11:48 pm

Тъжен съм, защото няма за какво да съм тъжен Sad
Върнете се в началото Go down
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeПет Сеп 14, 2007 5:17 pm

Smile М....да....
Днес беше един страхотен ден Exclamation
Незнам дали последният ден от тази ваканция би могъл да протече по-добре flower
Върнете се в началото Go down
PrINce_kN

PrINce_kN


Брой мнения : 182
Age : 33
Location : Кюстендил
Registration date : 29.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeПет Сеп 14, 2007 5:21 pm

мдаа хубав ден беше ходих тренирах разходихме се по площада обсъдихме момите абе напраов супер
Върнете се в началото Go down
Mart0o0o

Mart0o0o


Брой мнения : 119
Location : epa nz
Registration date : 02.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeСъб Сеп 15, 2007 1:05 pm

Скапан ден........ почваме даскало Mad
Хубав ден.......... сиг че се напием Smile
Върнете се в началото Go down
PrINce_kN

PrINce_kN


Брой мнения : 182
Age : 33
Location : Кюстендил
Registration date : 29.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 1:42 am

Гаден ден- Човека който имах за най-добър приятел излезе ПРЕДАТЕЛ Neutral
Върнете се в началото Go down
CnapKu
Admin
CnapKu


Брой мнения : 100
Age : 37
Location : Кюстендил/София
Registration date : 28.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeСря Окт 31, 2007 9:52 am

Мисля си как вчера не ми се минаваше през Владая и се прибрах през едни селца и през Дупница и как гледката беше страхотна ... виждаше се Рила .. със сняг по върховете и пред тебе една страхотна есен с прекрасни цветове и се пукам от яд че нямах с какво да снимам тези красоти Sad
Върнете се в началото Go down
https://pmgkn.bulgarianforum.net
LANETS




Брой мнения : 9
Registration date : 13.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeЧет Ное 01, 2007 12:16 am

Pak mi izbqga 1 mach Sad
Върнете се в началото Go down
HeaD

HeaD


Брой мнения : 135
Age : 37
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 03.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeЧет Ное 08, 2007 11:21 pm

Не се оплаквам от работа...ама ми разказаха играта... Exclamation time to regenerate! Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeСъб Ное 10, 2007 11:02 pm

Днес..смея да кажа, че беше един от най-ОТВРАТИТЕЛНИТЕ дни, които съм имала!Непоносимо гаден...
Премръзнах жестоко, попаднах в незнам си колко задръствания, а като капак на всичко автобусите постоянно закъсняваха.Сутринта излязох в 6 и се прибрах в 10 вечерта и да не продължавам... Sad Evil or Very Mad Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
go6on_kn
Випуск 2006
go6on_kn


Брой мнения : 163
Age : 37
Location : Sofia/Kyustendil
Registration date : 28.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeНед Ное 11, 2007 5:46 pm

Автобуси .. закъснения .. задръствания .. това ми звучи като любимата ми София Rolling Eyes А за нея това си е повече от нормално Wink
А иначе ... поредния сив ден ... без идеи за утре и с твърде малко хубави спомени от вчера. Може би като свикна дори ще започне да ми харесва. А дотогава ... здраве
Върнете се в началото Go down
HeaD

HeaD


Брой мнения : 135
Age : 37
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 03.09.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeВто Ное 27, 2007 12:51 am

Поздрав за всички шофьори - .i.. ..i. i was not born with enough middle fingers...
Върнете се в началото Go down
sean_paul




Брой мнения : 19
Registration date : 02.11.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 5:29 pm

Както всеки ден наглостта и глупостта на околните.
Върнете се в началото Go down
PrINce_kN

PrINce_kN


Брой мнения : 182
Age : 33
Location : Кюстендил
Registration date : 29.08.2007

Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitimeСря Мар 26, 2008 6:08 pm

В залата има нови малки умочковци та днес някой от тях ми открадна новото телефонче и сега треббе да се разправям направо съм откачил
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Какво ви натъжи/ядоса днес :) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какво ви натъжи/ядоса днес :)   Какво ви натъжи/ядоса днес :) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Какво ви натъжи/ядоса днес :)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PMG Kyustendil :: :: Свободно Време :: :: Нещата от живота-
Идете на: