PMG Kyustendil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PMG Kyustendil

ПРИРОДОМАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Униформи

Go down 
+10
Радослава
u.c.
TwiSteR_kN
Mart0o0o
Dulsi
EnTrERy
vaskoOo
HeaD
PrINce_kN
go6on_kn
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
HeaD

HeaD


Брой мнения : 135
Age : 37
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 03.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 7:39 pm

Училищните униформите не се правят с различни кройки с определена умисъл за която ако се замислите малко ще се сетите. А ако те е срам от това как се обличаш за училище... т'ва от което уж се надяваш да получиш знания, за да не седиш цел живот на империал и там другите кафета по алеята, да ти кажа че не си права ли... не знам...ама всеки се решава сам....
Върнете се в началото Go down
MatSitY

MatSitY


Брой мнения : 60
Registration date : 16.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 8:25 pm

знанията до сега съм си ги получавала и занапред ще си ги получавам не от дрехите ми идва акъла така че... няма връзка просто.. и въпроса е в това, че можеше да се избере нещо много по -хубаво.. по качествено, а началото на другата година, ще се наложи пак да купуваме униформи(които вероятно ще ги променят), защото плата от много пране ще се е разпаднал.. даже може и края на тая учебна година да е... много вълнуващо What a Face а се радвам щом съм звездата тука Laughing се пак поне един трябва да е Like a Star @ heaven Cool Like a Star @ heaven
Върнете се в началото Go down
PrINce_kN

PrINce_kN


Брой мнения : 182
Age : 33
Location : Кюстендил
Registration date : 29.08.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 8:32 pm

Е ти това ще кажеш Laughing
Върнете се в началото Go down
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeПет Мар 14, 2008 9:14 pm

MatSitY написа:
знанията до сега съм си ги получавала и занапред ще си ги получавам не от дрехите ми идва акъла така че... няма връзка просто.. и въпроса е в това, че можеше да се избере нещо много по -хубаво.. по качествено, а началото на другата година, ще се наложи пак да купуваме униформи(които вероятно ще ги променят), защото плата от много пране ще се е разпаднал.. даже може и края на тая учебна година да е... много вълнуващо What a Face а се радвам щом съм звездата тука Laughing се пак поне един трябва да е Like a Star @ heaven Cool Like a Star @ heaven


Нали знаеш, че това "...нещо много по-хубаво" е различно за всекиSmileЗа теб едно е хубаво, за втори друго и така за всеки различно...на практика е невъзможно да се угоди на всички...но това е даржавно училище и освен знанията в отделните науки има за задача да ни научи да работим в КОЛЕКТИВ!Ако не умеем това...всичко останало малко или много губи смисълWinkЩом колектива е решил...
А относно толкова обсъжданите униформи...все пак не са толкова зле...а и никой не ви кара да ходите с тях на кафета и дискотеки..иска се да се носят само в училище...не мисля, че е кой знае какъв проблем, но това си е право на лично мнениеSmile
Върнете се в началото Go down
Dulsi

Dulsi


Брой мнения : 168
Age : 34
Registration date : 04.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 12:09 am

MatSitY написа:
Dulsi написа:
MatSitY написа:
и не са 23 а 32лв.
е явно за 11 клас е 23,защото аз толкова дадох Twisted Evil
А относно вида им говорите пълни глупости.Големи разбирачи излязохте бе на тема платове.Аз направо се чудя колко много хора са сбъркали текстила с ПМГ Laughing
А най-малкото може да се каже,че са грозни-момчетата бяха като бонбони Razz .Цветовете са хубави,свежи.И както каза директорката-ако имаме наистина вкус ще ни хареса.Е да,жалко,че няма да може момиченцата да оголят гръд,ама то не им пречи с излизане от сградата да се разхвърлят.
Та колкото и да плачете(а имаше и такива девойки) униформата вече е факт,дали ви харесва или не си е ваш проблем.На който и да се жалите си е все тая.
Успех от понеделник и ги перете често Twisted Evil


ще ти спестя приятните коментари по твой адрес, но я ми кажи къде е свежестта в "пепел от рози" Laughing Да не би да те гледат баба ти и дядо ти та да ти харесват униформите.. щото действително мязат на пенсионерски пуловер и тениска на чистачка cat а за цените на униформите съм се объркала и действително са по 23, но тениската не вярвам да е повече от 4-5 лв rabbit така де в крайна сметка дори и да не разбирам от платове и т.н. е абсолютно очевидно дори за малоумник, че материята е лоша, цветовете женствени, а кройката мъжка и за женските и за мъжките униформи! това ако не можеш да го видиш просто нз.. казваш на черното бяло.. някав зубар ми хвали униформите
колкото до разхвърлянето вероятно повечето ще го правят, защото я си представи как излизаш от училище и решаваш че ти се ходи на кафе.. минаваш през площада и вс те сочи и ти се хили, а след тва отиваш в Империал например и си поръчваш едно виенско и с униформичката дето пише с големи букви пмг кюстендил... scratch

мисля,че си правиш услуга като ми спестяваш коментарите по мой адрес,тъй като само би показала "висок" интелект.
Относно баба и дядо-незнаеш колко си права,аз при тях си живея и си папкам бобена чорбичка,седя си и в нас с униформата дето са ми я дали на безценица,че то иначе няма какво да се носи Twisted Evil
Обаче историята с Имперял беше много готина Laughing ,а пък за алеята да не говориме Laughing
И 1 съвет-не сядай на арката,защото може да избелее униформата,щото тоя плат е некачествен Wink ,пък и недай си боже някой знатен футболист от "Велбъжд" да те види... отиде репутацията на кино Mad
Върнете се в началото Go down
MatSitY

MatSitY


Брой мнения : 60
Registration date : 16.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 9:44 am

леле ама ти скъпа си с много грешно впечатление останала Laughing след като се насладих на невероятно жалкия ти опит да си оригинална, защото не успя да оспориш думите ми с нетърпение чакам да те видя след 2 месеца как се оплакваш по коридорите, че тениската ти се е накъсала или свила Twisted Evil
всъщност бях решила да ти обяснявам как нямам нищо общо с ***********, а съм си нормален човек, но реших че хора като тебе дето самочувствието им витае в облаците няма нужда да им обръщам внимание Laughing а колкото до интелекта ми Laughing знам знам миличка всички сме по-глупави от тебе и не можем да ти стъпим на малкия пръст Laughing
айде и внимавай да не паднеш от високо, защото така става винаги king


Модератор:Айде без простотии!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Mart0o0o

Mart0o0o


Брой мнения : 119
Location : epa nz
Registration date : 02.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 10:08 am

MatSitY написа:
леле ама ти скъпа си с много грешно впечатление останала Laughing след като се насладих на невероятно жалкия ти опит да си оригинална, защото не успя да оспориш думите ми с нетърпение чакам да те видя след 2 месеца как се оплакваш по коридорите, че тениската ти се е накъсала или свила Twisted Evil
всъщност бях решила да ти обяснявам как нямам нищо общо с курволяците, а съм си нормален човек, но реших че хора като тебе дето самочувствието им витае в облаците няма нужда да им обръщам внимание Laughing а колкото до интелекта ми Laughing знам знам миличка всички сме по-глупави от тебе и не можем да ти стъпим на малкия пръст Laughing
айде и внимавай да не паднеш от високо, защото така става винаги king
Не си хаби думите. Момето, с което се заяждаш е 11 клас и нема да и се наложи след 2 месеца да се оплаква по коридорите какво се е случило с униформата и. Wink Докато виж по-вероятно е да се видят ти или некоя твоя наборка да се оплаквате по коридорите. Smile
А и бай дъ уей от итето си ги носат по площада без срам... така че щом те могат значи и ти можеш Smile Ама айде не съм седнал да те убеждавам да си носиш униформата, то така или иначе ше ти се наложи.

ПП:Мн хора от 11 клас си порачаха униформи... сиг защото са хубави Razz (ама аз не съм един от тех ) Laughing
Върнете се в началото Go down
Dulsi

Dulsi


Брой мнения : 168
Age : 34
Registration date : 04.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 12:38 pm

MatSitY написа:
леле ама ти скъпа си с много грешно впечатление останала Laughing след като се насладих на невероятно жалкия ти опит да си оригинална, защото не успя да оспориш думите ми с нетърпение чакам да те видя след 2 месеца как се оплакваш по коридорите, че тениската ти се е накъсала или свила Twisted Evil
всъщност бях решила да ти обяснявам как нямам нищо общо с ***********, а съм си нормален човек, но реших че хора като тебе дето самочувствието им витае в облаците няма нужда да им обръщам внимание Laughing а колкото до интелекта ми Laughing знам знам миличка всички сме по-глупави от тебе и не можем да ти стъпим на малкия пръст Laughing
айде и внимавай да не паднеш от високо, защото така става винаги king


Модератор:Айде без простотии!!!!!!!!!!
не се опитвам да те оспорвам,т'ва си е твое мнение Wink ,аз изразих мойто.
Мисля,че не е тук мястото да се разправям с теб или където и да е другаде,защото ако се замислиш е напълно безмислено,защото нито ти ще приемеш моето мнение,нито аз твоето,все пак хора много,различни.За мен темата приключи,тъй като дадох своето мнение по нея и не мисля да ангажирам останалите потребители с някакви спорчета,защото просто някой има малко свободно време и нерви за изкарване Wink
Върнете се в началото Go down
TwiSteR_kN

TwiSteR_kN


Брой мнения : 15
Age : 37
Registration date : 28.08.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeСъб Мар 15, 2008 11:17 pm

Цитат :
с униформичката дето пише с големи букви пмг кюстендил


s tova trqbva samo da se gordeesh afro
Върнете се в началото Go down
u.c.

u.c.


Брой мнения : 133
Age : 35
Location : Somewhere
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeНед Мар 16, 2008 3:28 pm

Лелеле защо не съм 8 клас (примерно) No С кеф щях да си поръчам
Цитат :
униформичката дето пише с големи букви пмг кюстендил
Оу не догодина си я поръчвам, въпреки че няма да съм ученичка на ПМГ. И както каза г-н Ради трябва с гордост да си я носиш. И все пак, ако те е срам от училището ти, защо изобщо учиш в него Laughing
Върнете се в началото Go down
MatSitY

MatSitY


Брой мнения : 60
Registration date : 16.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 6:53 pm

не ме е срам от училището, а от униформата Exclamation разликата е огромна Evil or Very Mad по принцип нямам нищо против униформите, но като искат да направят нещо, поне да е качествено и хубаво, а не някакъв боклук колкото да отбият номера, че са специялни и с униформи Exclamation

най -интересно ми е защо пускаха анкета преди.. ммм мисля че цветовете бяха светло и тъмно синьо, червено, черно и бяло.. а унифопрмите сако или суитчар... аз лично не виждам нищо общо със сегашното положение.. cat
Върнете се в началото Go down
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 7:34 pm

Униформите са проект, който е спечелен от нашето училише...именно затова доплащате толкова малко, тъй че...едва ли платовте зависят от училището Rolling Eyes А и това са униформи, не бални дрехи...най-важното е да са удобни, практични и симпатични...но всеки разбира различни неща под тези понятия Wink
Върнете се в началото Go down
^REVNIVKA_KN^

^REVNIVKA_KN^


Брой мнения : 14
Registration date : 29.08.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 10:53 pm

Da s proekta minahme tynko.No dogodina shte se plashtat izcqlo(psiholojkata spomena neshto ot sorta na 70 leva) silent
Върнете се в началото Go down
Mart0o0o

Mart0o0o


Брой мнения : 119
Location : epa nz
Registration date : 02.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeПон Мар 17, 2008 11:11 pm

Поне нема да ни хване Cool
Върнете се в началото Go down
go6on_kn
Випуск 2006
go6on_kn


Брой мнения : 163
Age : 37
Location : Sofia/Kyustendil
Registration date : 28.08.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 2:10 am

Училищните ви униформи не са толкова лоша идея. Даже според мен ако човек не е доволен от факта че учи в ПМГ просто не трябва да учи там. А униформите са точно това - отличителен белег на училището. Иначе ... никога не може да харесат на всички. Затова имате Ученически съвети и класни ръководители - казвате си мнението и болшинството решава
Върнете се в началото Go down
MatSitY

MatSitY


Брой мнения : 60
Registration date : 16.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 8:03 am

go6on_kn написа:
Училищните ви униформи не са толкова лоша идея. Даже според мен ако човек не е доволен от факта че учи в ПМГ просто не трябва да учи там. А униформите са точно това - отличителен белег на училището. Иначе ... никога не може да харесат на всички. Затова имате Ученически съвети и класни ръководители - казвате си мнението и болшинството решава

ииии окото на Ра Laughing Laughing Laughing на енблемата на училището... толкова съм горда... ммм може би смисъла е друг - "Шефката вижда всичко"... само чувства на гордост чак ми е смешно сама да се слушам Laughing
Върнете се в началото Go down
HeaD

HeaD


Брой мнения : 135
Age : 37
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 03.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 5:11 pm

Еми като е окото на Ра прочети нещо за него....виж к'во значи всъшност...току виж ти харесало.Хубаво е че има някакъв символ Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
EnTrERy

EnTrERy


Брой мнения : 31
Registration date : 02.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 5:46 pm

Тцтц някои хора май взимат мн навътре униформите Smile ! Ще изгорят от срам, намя що и то точно в Кюстендил Very Happy. И аз не съм сугласен с тех ама не се превземам толкова.
Върнете се в началото Go down
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 7:33 pm

Ама интересен народ, значи Twisted Evil Не мога да Ви разбера...до сега не съм чула случай, в който някое училище насила да е накарало учениците си да учат в него...никой не ви вързал в крайна сметка Rolling Eyes
За едни униформи...вой до незнам каде...
На който не му харесва и не е доволен от условията...отпускното и...айде Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
MatSitY

MatSitY


Брой мнения : 60
Registration date : 16.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 9:45 pm

може ли само да по попитам колко от формците които хвалт униформите (освен дулси) са принудени да ги носят? самода попитам нали.. защото още един страничен ефект е че много хора получиха обриви... но няма значение нали "тва е пмг с тая униформа ние го представяме".. "ако не носим униформата значи не искаме да се учиме" - което няма много общо, но е важно да се отбележи...

колкото до енблемата.. ако някой е така добър все пак да ми обясни смисъла на това странно око.. ако има де
Върнете се в началото Go down
Dulsi

Dulsi


Брой мнения : 168
Age : 34
Registration date : 04.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 10:08 pm

незнам защо мислиш,че съм принудена да я нося Rolling Eyes
поръчах си защото ми хареса,пък и си е спомен.Да,наистина нося я 1 път в седмицата,но не би ми представлявало(както вече казах)трудност да я нося и всеки ден ако беше и за нас задължително Wink
Върнете се в началото Go down
PrINce_kN

PrINce_kN


Брой мнения : 182
Age : 33
Location : Кюстендил
Registration date : 29.08.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 10:48 pm

Чакайте сега другарчета любими да ви запитам аз догодина като стана 11 клас аз ще трябва ли да нося парцалката или не Question
Върнете се в началото Go down
HeaD

HeaD


Брой мнения : 135
Age : 37
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 03.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 11:03 pm

Писах аз да дадете снимка ама... никой не дава...
Хора осъзнайте се...аз ако бях на мястото на директорката униформите щяха да бъдат абсолютно задължителни...не 11 клас ... какъвто щеш да си ...в училището отиваш да се учиш... модните ревюта по алеята...гадна материя обриви - нежен организъм.... Twisted Evil Не се заяждам с никой просто си търсите причина да критикувате без да имате решение на проблема...което е деструктивно Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 11:28 pm

Ама така де...това да не е някое лигаво частно училище...каквото е решило мнозинството-това ще е.И стига с тия глезотии...имам чувството, че не става дума за ученици в гимназия, а за деца от яслата Evil or Very Mad
И да...не съм принудена да нося униформа, но пък бих искала и с гордост бих носила...за жалост на нас никой не ни предложи да си поръчаме, но това са подробностиWink
Върнете се в началото Go down
PrINce_kN

PrINce_kN


Брой мнения : 182
Age : 33
Location : Кюстендил
Registration date : 29.08.2007

Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitimeВто Мар 18, 2008 11:34 pm

това там как се води ученически съвет ли е какво е да не е мнозинство Laughing или пък ако помните миналата година това дето минава цветове бяха червено и незнам си какво и беше сако и още нещо а няма нищо общо с това сега тениската дето пише на нея "оп чистота" аааъъъ ПМГ де извинявам се ама всички говорите така щото не си се налага да я мъкнете всеки ден...айде другарчета пиас
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Униформи - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 5 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Униформи
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PMG Kyustendil :: :: За Училището :: :: Щуротии-
Идете на: