PMG Kyustendil
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
PMG Kyustendil

ПРИРОДОМАТЕМАТИЧЕСКА ГИМНАЗИЯ
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Униформи

Go down 
+10
Радослава
u.c.
TwiSteR_kN
Mart0o0o
Dulsi
EnTrERy
vaskoOo
HeaD
PrINce_kN
go6on_kn
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 19, 2008 11:47 am

Вече стана дума, че униформите са спечелен проект, т.е...въпреки всички анкети едва ли училището има последната дума за цветове, материи и т.н.
Никой не е заинтересован учениците да са недоволни, така че съветите не са си измислили в последния момент, че на тях ще им е по-готино да пренебрегнат анкетите и да си измислят те какви да са униформите, предполагам Rolling Eyes

А който си е бил негативно настроен срещу тях..и да бяха от най-качествените платове и наи-хубавите цветове, пак нямаше да ги харесвате Wink
Върнете се в началото Go down
MatSitY

MatSitY


Брой мнения : 60
Registration date : 16.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 19, 2008 2:40 pm

естествено, че от училището се избират цветовете да не мислите че се пускат мострички в едно бурканче и някой с връзка на очите тегли?!?!?! Много лесно е да се разпита и да се разбере кой го е избрал тоя гнусен цвят въпреки, че вече няма смисъл.. всичките тия мнения са защото ми е абсолютно непонятно как някой, който дори не е виждал униформата ми я хвали или хора като дулси дето са си я земали вероятно да се подмажат или ддз както се казва мили очи да правет... не че има смисъл да си я поръчаш и да не я носиш редовно нали? или пък всичките там от 11 клас които нямали нищо против унифомата, но все пак не са си я поръчали нали така?

а за да се поръчат обриви и т.н. материята трябва да е наистина лоша и т.н. не е само до нежна кожа!
Върнете се в началото Go down
PrINce_kN

PrINce_kN


Брой мнения : 182
Age : 33
Location : Кюстендил
Registration date : 29.08.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 19, 2008 5:14 pm

Между другото оня ден си купих няколко тениски за тренировка по 5 лв едната и материята е доста по добра от тая на уноформите извинявам се ама можеше да нещо малко по спортно не тая широка и размъкната тениска нито съм рапър нито съм от почистването да носим такава мизерия и да ако ме попитате какво правя в това училище тогава ще ви кажа че си губя времето
Върнете се в началото Go down
Dulsi

Dulsi


Брой мнения : 168
Age : 34
Registration date : 04.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 19, 2008 8:03 pm

хахаха т'ва с подмазването беше уникално Laughing ,аз какво ли не правих вече да се мазня,ама за жалост все съм си на едно място - "зубър" (нали така беше ) Twisted Evil
а относно анкетата ,която беше пусната-незнам кой ви каза че на базата на резултатите от нея такива ще са дрехите.Тя беше просто така Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
EnTrERy

EnTrERy


Брой мнения : 31
Registration date : 02.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeСря Мар 19, 2008 9:26 pm

Хаха Лорче, това направо ме разби с мазненето. Който си е поръчал униформа от 11 клас, е защото им харесва символиката сиг нз, хванете по мислете малко преди да хулите. Ако трябваше и аз щях да нося въпреки 4е съм мн против, не го обръщайте на 3-та световна! Wink
Върнете се в началото Go down
HeaD

HeaD


Брой мнения : 135
Age : 37
Location : In the middle of nowhere
Registration date : 03.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 12:24 am

някой да ме банне..........
Върнете се в началото Go down
Mart0o0o

Mart0o0o


Брой мнения : 119
Location : epa nz
Registration date : 02.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 8:39 am

Laughing Laughing Laughing Ае стига сте се хулили Wink Който е преебан... е преебан. Нема сми да се жалвате. Носете униформата и тфа е Wink
Върнете се в началото Go down
u.c.

u.c.


Брой мнения : 133
Age : 35
Location : Somewhere
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 12:26 pm

другата година Laughing си я поръчвам и ако не съм доволна няма да се оплаквам по форумите, а ще ходя при директори или по точно тези които са отговаряли за униформите. Тва не е раздел "направи си сам" или "отчаяни ученици", а и тука не могат да ти помогнат за обриви и тем подобни .... ма много мрънкя днешната младеж Mad Twisted Evil пълен потрес
Върнете се в началото Go down
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 1:48 pm

Евала, Колеже!Дано най-после се усетят! cheers
Върнете се в началото Go down
MatSitY

MatSitY


Брой мнения : 60
Registration date : 16.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeЧет Мар 20, 2008 11:02 pm

ем потрес е Laughing защото е невероятно странно как казвате на черното бяло.. 'фалите ми смотаните униформи, а някой даже не са ги пипали и не им се наложило да се приближават до тях Suspect така, че тука сте ми смешни абсолютно всички форумци (без принца Cool защото той явно е трезвен като пише коментарите) още повече тия дето не я носят.. айде за дулси как и да е... а колкото до хуленето. .както искате го разбирайте ама аз не съм хулила никой освен прекрасната директорка(старата).. изрусената педагожка и тъпанарите от училищния съвет, които са абсолютно виновни за всичко това..

а да и за оная умница дето се изказа неподготвена - анкетата е била на път да се осъществи.. но явно суитчарите са били само черни и много грозни, а материята за саката е била още по-зле.. това "колежке" го каза Дърманска.. Капиш?! Laughing Laughing хихи нали ? afro
Върнете се в началото Go down
u.c.

u.c.


Брой мнения : 133
Age : 35
Location : Somewhere
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeПет Мар 21, 2008 12:35 am

хи хи ма е много яко да се прехвърля на някои друг това, че униформите не били хубави. То само дето не засегна чистачките или парнаджията... добре, че и от Флорта мометата нямат униформи с логото на даскалото... тогава пък какво щяхме да правиме лелеллелеaffraid . А и за протокола да отбележа,че дори съм обличала от униформите лично аз Wink Капиш ? Ня ?!
А и друго нещо Laughing само не сте казали как се гладят Laughing или просто мама върши тая работа ?
Айде стига съм се ЗАЯЖДАЛА Twisted Evil може някои да си помисли, че го правя НАРОЧНО ...
Върнете се в началото Go down
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeПет Мар 21, 2008 12:59 am

MatSitY написа:
ем потрес е Laughing защото е невероятно странно как казвате на черното бяло.. 'фалите ми смотаните униформи, а някой даже не са ги пипали и не им се наложило да се приближават до тях Suspect така, че тука сте ми смешни абсолютно всички форумци (без принца Cool защото той явно е трезвен като пише коментарите) още повече тия дето не я носят.. айде за дулси как и да е... а колкото до хуленето. .както искате го разбирайте ама аз не съм хулила никой освен прекрасната директорка(старата).. изрусената педагожка и тъпанарите от училищния съвет, които са абсолютно виновни за всичко това..

а да и за оная умница дето се изказа неподготвена - анкетата е била на път да се осъществи.. но явно суитчарите са били само черни и много грозни, а материята за саката е била още по-зле.. това "колежке" го каза Дърманска.. Капиш?! Laughing Laughing хихи нали ? afro

Гледай сега "мило" детенце, щом всички форумци сме ти смешни много ми е интересно какво правиш тук?!Нещо пренебрежително се отнасяш ми прави впечатление, ама хич не ти "тупа".Като ти чета мнениицата...то не остана не само човек, който не обвини, а и такъв, с който не се заяде...то не беше Дулси, то не бяхме всички даже накрая Evil or Very Mad И като не те устройва директорката, психоложката и съвета, какво търсиш в ПМГ?
Позволяваш си да определяш и обиждаш другите, а изобщо не осъзнаваш нивото си , нито смисала на обращението "Колежке", така, че по-добре си запази оскъдните коментарчета, щото просто стоят смешноWinkКапиш?Wink
Върнете се в началото Go down
MatSitY

MatSitY


Брой мнения : 60
Registration date : 16.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeПет Мар 21, 2008 11:19 am

униформичката "любимци" мои самичка си я пера и гладя rabbit да не повярва човек нали, но не съм тука да се оправдавам! Обвинявам хората, които действително са виновни за това?! Мострите бяха дадени на педагожката, а останалите са определили моделите и мисля, че беше мъжът на Георгиева, който направи странното лого на училището преди няколко години Twisted Evil не сте достатъчно запознати, а се обяждате всичките просто, защото някаква "пикла" ви спами във форума и до сега не видях никъде да сте успели да оспорите думите ми!
колкото до онова "ня" има една типична фраза с която се отговаря на тая сричка.. даже и римичка има, но няма да споменавам Laughing за да не покажа колко съм умничка както казва дулсито Laughing ии чесно казано форумците не съм ви хулила до предишния коментар, когато казах, че сте смешни.. но пак няма да се оправдавам, защото пак съм права и пак няма с какво да оспорите!
Най-вероятно ще ви прикача снимка на какво прилича скъпоценната униформа след 2 месеца редовно пране и гладене.. яката на тениската още веднага почна да се нагъва, но няма значение Laughing хаха та нали униформите са супер Laughing а съм в пмг, защото там са поовечето познати и приятели geek иначе трябваше да съм в ит но и за това не трябва да се оправдавам хах.. естествено с нетърпение чакам типичния коментар от повечето форумци тук "а какво търсиш в пмг ходи си в ит" хах Laughing смешно а?
Върнете се в началото Go down
CnapKu
Admin
CnapKu


Брой мнения : 100
Age : 37
Location : Кюстендил/София
Registration date : 28.08.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeПет Мар 21, 2008 12:29 pm

bounce предлагам както сте тръгнали да разрешим и проблема с ромското население scratch
Върнете се в началото Go down
https://pmgkn.bulgarianforum.net
u.c.

u.c.


Брой мнения : 133
Age : 35
Location : Somewhere
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeПет Мар 21, 2008 1:00 pm

MatSitY написа:
Обвинявам хората, които действително са виновни за това?!
Тук все си мисля, че не е мястото където са тези хора, а и все си мисля, че отдавна беше време да спреш с тъпите си коментари. Като мислиш, че си толко права ходи се оплаквай на др място където не са те чули какво мислиш по 100042148 пъти
Върнете се в началото Go down
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeПет Мар 21, 2008 1:36 pm

Никой не иска да убеждава останалите в това, което той смята за правилно...и все ми е тая дали униформите ти харесват или не..това е право на твое лично мнение и избор.Аз ни най-малко искам да те убеждавам в противното.Просто начинът, по който излагаш вижданията си е заядлив и засяга останалите...помисли върху това Wink
И да...едва ли тука са "виновниците", който са те обрекли да носиш тая гадна., долна, некачествена и евтина униформа Rolling Eyes


Като стана дума за проблема с ромското население...май наближава срока за предаване на рефератите по свят и личност Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
go6on_kn
Випуск 2006
go6on_kn


Брой мнения : 163
Age : 37
Location : Sofia/Kyustendil
Registration date : 28.08.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeПет Мар 21, 2008 5:32 pm

Уоу. Тука стана много напечено. Аз много се радвам че се получи такава дискусия - в тоя форум отдавна не е имало толкова посещавана тема Smile
Жалко само че униформите са ви задължителни вече и до края на годината ще се наложи да се носят така или иначе.
Моля само за повече грамотност и по малко злоба.
Върнете се в началото Go down
MatSitY

MatSitY


Брой мнения : 60
Registration date : 16.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeПет Мар 21, 2008 11:48 pm

ии всички злобеете, но пак никой не успя да ми оспори думите.. жалко много жалко afro давайте все така аз може да съм потърпевша и да нямам избор за униформите, но.. се смея нали rabbit учудващо е как всички извъртате темата и прехвърляте всичко върху мене вместо да дискутирате униформата, защото ако ви запитам честно ще се наложи да се съгласите с мене хах alien
Върнете се в началото Go down
u.c.

u.c.


Брой мнения : 133
Age : 35
Location : Somewhere
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 11:15 am

MatSitY написа:
но.. се смея нали rabbit учудващо е как всички извъртате темата и прехвърляте всичко върху мене вместо да дискутирате униформата, защото ако ви запитам честно ще се наложи да се съгласите с мене хах alien
Оу, ако само ти се смееше .... Neutral айде няма да коментирам повече тази тема ...
Върнете се в началото Go down
sean_paul




Брой мнения : 19
Registration date : 02.11.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 5:22 pm

PrINce_kN написа:
Днеска ми я дадоха униформичката абе да ви кажем седи ми като на селянин тръгнал на пазар ама аз и така си бех селянин Rolling Eyes така че не е голям проблем Very Happy
позната история с тоя лилав /не може и така да му се каже на тениската/ цвят остава само да ходиме и да прекопаме некоя нива после да си сложиме онова плетеното да духне вятър и да го разплете, щото е много качествено....както и да е квото и да кажеме пак ще си я носиме...
Върнете се в началото Go down
MatSitY

MatSitY


Брой мнения : 60
Registration date : 16.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 5:35 pm

u.c. написа:
MatSitY написа:
но.. се смея нали rabbit учудващо е как всички извъртате темата и прехвърляте всичко върху мене вместо да дискутирате униформата, защото ако ви запитам честно ще се наложи да се съгласите с мене хах alien
Оу, ако само ти се смееше .... Neutral айде няма да коментирам повече тази тема ...

ти не коментираш темата, а мен rendeer
Върнете се в началото Go down
Радослава

Радослава


Брой мнения : 158
Age : 34
Registration date : 09.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 10:50 pm

MatSitY написа:
u.c. написа:
MatSitY написа:
но.. се смея нали rabbit учудващо е как всички извъртате темата и прехвърляте всичко върху мене вместо да дискутирате униформата, защото ако ви запитам честно ще се наложи да се съгласите с мене хах alien
Оу, ако само ти се смееше .... Neutral айде няма да коментирам повече тази тема ...

ти не коментираш темата, а мен rendeer


Айде без повече хапливи коментари, а?Щото ситуацията се превръща в някаква пародийка Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
Dulsi

Dulsi


Брой мнения : 168
Age : 34
Registration date : 04.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeНед Мар 23, 2008 11:21 pm

мхм,оставете нека си бръмчи момето Laughing
Върнете се в началото Go down
MatSitY

MatSitY


Брой мнения : 60
Registration date : 16.09.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 24, 2008 2:33 pm

Dulsi написа:
мхм,оставете нека си бръмчи момето Laughing


ох тежко е.. scratch Ммм спомняш ли си момента когато казах, че не пишеш по темата? Cool Иии този с жалките опити да си оригинална? sunny И обикновено тези, които бръмчат могат и да жилят farao


Последната промяна е направена от MatSitY на Пон Мар 24, 2008 5:19 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
PrINce_kN

PrINce_kN


Брой мнения : 182
Age : 33
Location : Кюстендил
Registration date : 29.08.2007

Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitimeПон Мар 24, 2008 4:08 pm

Правете любов, а не война
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Униформи - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Униформи   Униформи - Page 6 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Униформи
Върнете се в началото 
Страница 6 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
PMG Kyustendil :: :: За Училището :: :: Щуротии-
Идете на: